Lot number: 1013
Quality: 1+
/
Lot number: 1013
Quality: 1+
PRØVETRYKK/TEST-TRYKK. Tosidig trykk i farger til mest sannsynlig 500 kr 6. utgave. Seddelen er uten valør, er datert 1985 og har serienummer og signatur. Trykket viser forstadiet til den endelige seddel, og vi antar at den er trykket på Seddeltrykkeriet. Ikke registrert i Karl Sæthres kataloger. Kvalitet 1+, noe skjevt beskåret. Denne auksjonen inneholder 3 andre varianter av dette trykket.
Estimate:
Sold for:
Current starting price:
No bids
Bidding starts at:
Ended:
End date:
Number of bids: 7
Lot number: 1013
Your max bid:
The auction has ended. The lot is unsold, but can be bought for price estimate + commission.
Buy now
You are about to buy lot no.:
Price:
Description
Bidding history
Date
Bid(s)